Wyjazdy rodzinne, weekendy ze znajomymi, wakacje


Lipowiec to także idealne miejsce na spędzenie wspaniałych chwil wraz z rodziną, znajomymi lub przyjaciółmi. Położenie z dala od zgiełku miast, zapewni Wam odpoczynek w ciszy i spokoju, a Waszym dzieciom niezliczoną liczbę miejsc do fantastycznych zabaw. Gwarantujemy odpoczynek w ciszy pośród dzikiej przyrody Beskidu Niskiego. Pobyt u nas pozwoli Państwu odpocząć i w pełni zregenerować swoje siły.

Każdego roku gościmy u nas rodziny z dziećmi, pary, grupy znajomych i przyjaciół. Wakacje to okres, w którym przyjmujemy tylko klientów indywidualnych.

Naszym gościom oferujemy pokoje i apartamenty o wysokim standardzie oraz pyszne jedzenie oparte na naturalnych i świeżych produktach pochodzących z naszego i okolicznych gospodarstw.

Okolice Lipowca to doskonałe miejsce do spacerów, uprawiania turystyki konnej, pieszych wycieczek po górach i wycieczek rowerowych. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc historycznych, rezerwaty przyrody, szlaki piesze i rowerowe. Nasz ośrodek to doskonała baza wypadowa w Bieszczady, Beskid Niski i Słowację.

W ciągu dnia można usiąść z książką nad strumykiem, a wieczór spędzić przy ognisku. Można także odpoczywać na leżaku lub spędzić cały dzień na zabawie z dziećmi. Organizowane przez nas atrakcje i animacje zapewnią dobrą zabawę dzieciom i dorosłym.

Przeżyjecie u nas niezapomniane:
-    wakacje,
-    weekendy,
-    wypady za miasto,
-    wycieczki,
-    podróże krajoznawcze,
-    podróże poślubne.

Organizujemy także:
-    imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, itp.),
-    przyjęcia,
-    rocznice,
-    zjazdy absolwentów,
-    plenery (fotograficzne, plastyczne),
-    konferencje.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do spędzenia u nas kilku dni. Przeżyjecie tu niezapomniane chwile i będziecie chcieli wracać co rok.