Konie i jazda konna w górach


jazdakonna13mOkolice Lipowca to wymarzony teren do jazdy konnej. Posiadamy 10 pogodnych i spokojnych konii oraz dwa kucyki. Nasze konie są odpowiednie do nauki i wyjazdów w teren. Prowadzimy: naukę jazdy konnej, przygotowanie do jazdy w terenie, wycieczki i spacery w siodle. Zajęcia oraz wycieczki konne prowadzone są przez doświadczonych Przodowników GTJ i Instruktorów.

Jazda w terenie
Organizujemy jedno lub kilkudniowe wycieczki i spacery konne po dzikich terenach wokół Lipowca. Trasy wiodą przez okoliczne łąki i lasy, wzdłuż górskich strumieni i po górskich bezdrożach. Stopień trudności oraz czas trwania wycieczek zawsze uwarunkowane są umiejętnościami i wymaganiami uczestników.

Wielu naszych gości uważa jazda konna w terenie to najprzyjemniejszy sposób spędzenia czasu w siodle oraz uprawiania turystyki konnej.

Nauka / Przygotowanie do jazdy w terenie

Nasi instruktorzy nauczą Państwa podstawowych zasad bezpieczeństwa i jazdy konnej, prz

 

ygotowania koni do wycieczki, prowadzenia i powodowania koniem w różnych chodach oraz przypomną o zachowaniu odpowiedniej postawy podczas jazdy. Kulku godzinna nauka oraz odrobina treningu dadzą Państwu możliwość wyruszenia na swoją pierwszą konna wycieczkę po Beskidzie Niskim.

Rajd konny pod beskidzkimi gwiazdamijazdakonna3m
W sezonie jeździeckim organizujemy rajdy konne z cylku "Rajd konny pod beskidzkimi gwiazdami". Rajd ten to doskonała okazja do poznania Beskidu Niskiego z innej perspektywy, spędzenia czasu z końmi i naturą, poznania ciekawych ludzi ale przede wszystkim przeżycia niezapomnianej przygody.